SUPA24
Остало
Остало
Остало
681 836 €
(1 863 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
366 м²
Rua Jorge Americano, São Paulo

спаваћа собаatypical
равно366 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Apresentamos este magnífico apartamento em localização privilegiada no Alto da Lapa, em São Paulo. Com 366 metros quadrados de área total, este imóvel...

Друго
Старост понуде: 4дана
Ажурирано: 4дана

Локалитети

Rua Jorge Americano, São Paulo
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Слични огласи

Слично у иностранству