SUPA24
Остало
Остало
Остало
681 422 €
(1 862 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
366 м²
Rua Jorge Americano, São Paulo

спаваћа собаatypical
равно366 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Apresente-se em uma residência de alto padrão situada no tradicional bairro do Alto da Lapa, na cidade de São Paulo. Este luxuoso apartamento, constru...

Друго
Старост понуде: 5дана
Ажурирано: 5дана

Локалитети

Rua Jorge Americano, São Paulo
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Слични огласи

Слично у иностранству