SUPA24
Остало
Остало
Остало
666 302 €
(3 099 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
215 м²
Rua Paracuê, São Paulo

спаваћа собаatypical
равно215 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Este elegante apartamento de 3 suítes localizado no bairro do Sumaré, em São Paulo, oferece um estilo de vida privilegiado. Com 215 metros quadrados d...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Друго
Старост понуде: 3дана
Ажурирано: 3дана

Локалитети

Rua Paracuê, São Paulo
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Слични огласи

Слично у иностранству