SUPA24
Остало
Остало
Остало
649 367 €
(3 382 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
192 м²
RUA EUGENIO DE MEDEIROS, São Paulo

спаваћа собаatypical
равно192 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Este apartamento padrão de 4 dormitórios, sendo 2 suítes, localizado no bairro nobre de Pinheiros, em São Paulo, é a oportunidade ideal para quem busc...

Друго
Старост понуде: 5дана
Ажурирано: 5дана

Локалитети

RUA EUGENIO DE MEDEIROS, São Paulo
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Слични огласи

Слично у иностранству