SUPA24
Остало
Остало
Остало
649 213 €
(2 823 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
230 м²
Rua Caraíbas, São Paulo

спаваћа собаatypical
равно230 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Localizado no bairro nobre de Perdizes, em São Paulo, este moderno apartamento de 230 metros quadrados se destaca pela sua ampla área e sofisticado pa...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Друго
Старост понуде: 3дана
Ажурирано: 3дана

Локалитети

Rua Caraíbas, São Paulo
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Слични огласи

Слично у иностранству