SUPA24
Остало
Остало
Остало
640 750 €
(2 939 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
218 м²
Rua Jorge Americano, São Paulo

спаваћа собаatypical
равно218 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Apartamento à venda no bairro Alto da Lapa, na cidade de São Paulo, contendo 3 quartos, todos suítes, e um total de 5 banheiros. Este espaçoso apartam...

Друго
Старост понуде: 3дана
Ажурирано: 3дана

Локалитети

Rua Jorge Americano, São Paulo
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Слични огласи

Слично у иностранству