SUPA24
Остало
Остало
Остало
640 822 €
(2 094 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
306 м²
AVENIDA SABIA, São Paulo

спаваћа собаatypical
равно306 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Descubra o charme de viver em um apartamento excepcional em São Paulo localizado na prestigiada Av. Sabiá. Este magnífico imóvel residencial de 306 m²...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Друго
Старост понуде: 3дана
Ажурирано: 3дана

Локалитети

AVENIDA SABIA, São Paulo
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Слични огласи

Слично у иностранству