SUPA24
Остало
Остало
Остало
640 276 €
(5 768 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
111 м²
RUA DO ROCIO, São Paulo

спаваћа собаatypical
равно111 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Apresentamos este elegante apartamento padrão localizado no bairro nobre da Vila Olímpia, em São Paulo. Com uma área total de 111 m² e uma área útil d...

Друго
Старост понуде: 3дана
Ажурирано: 3дана

Локалитети

RUA DO ROCIO, São Paulo
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Слични огласи

Слично у иностранству