SUPA24
Остало
Остало
Остало
639 113 €
(2 879 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
222 м²
Rua Bela Cintra, São Paulo

спаваћа собаatypical
равно222 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Amplo e sofisticado apartamento de 222?m² em andar alto localizado em um edifício tradicional construído em 1976 que combina charme atemporal com conf...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

СпратОтворени животни просторБезбедностТротоарВисоки плафониНакон реконструкцијеПриродно светлоПогодно за кућне љубимце

Друго
Старост понуде: 3дана
Ажурирано: 3дана

Локалитети

Rua Bela Cintra, São Paulo
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Слични огласи

Слично у иностранству