SUPA24
Остало
Остало
Остало
621 871 €
(1 637 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
380 м²
Rua Barão de Santa Eulália, São Paulo

спаваћа собаatypical
равно380 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Apartamento residencial à venda no Condomínio Belveder Siena e Lucca. Com uma generosa área útil de 380 m², o imóvel conta com 4 suítes, todas equipad...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Друго
Старост понуде: 2дана
Ажурирано: 2дана

Локалитети

Rua Barão de Santa Eulália, São Paulo
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Слични огласи

Слично у иностранству