SUPA24
Остало
Остало
Остало
597 946 €
(3 691 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
162 м²
RUA SIMPATIA, São Paulo

спаваћа собаatypical
равно162 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Apresentamos este excelente apartamento padrão à venda no Jardim das Bandeiras, em São Paulo. Construído em 2016, este imóvel de 162 metros quadrados ...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Друго
Старост понуде: 2дана
Ажурирано: 2дана

Локалитети

RUA SIMPATIA, São Paulo
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Слични огласи

Слично у иностранству