SUPA24
Остало
Остало
Остало
598 100 €
(3 379 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
177 м²
Rua Gaivota, São Paulo

спаваћа собаatypical
равно177 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Apresentamos este encantador apartamento de 3 suítes localizado no excelente condomínio Wish Moema, em uma das regiões mais valorizadas de São Paulo. ...

Друго
Старост понуде: 2дана
Ажурирано: 2дана

Локалитети

Rua Gaivota, São Paulo
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Слични огласи

Слично у иностранству