SUPA24
Остало
Остало
Остало
588 703 €
(3 750 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
157 м²
Rua Apiacás, São Paulo

спаваћа собаatypical
равно157 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Este belíssimo apartamento de 3 suítes localizado no empreendimento Glass Art By Yoo, no bairro de Perdizes, em São Paulo, oferece uma oportunidade ún...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Друго
Старост понуде: 2дана
Ажурирано: 2дана

Локалитети

Rua Apiacás, São Paulo
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Слични огласи

Слично у иностранству