SUPA24
Остало
Остало
Остало
580 857 €
(3 898 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
149 м²
Rua Diogo Jácome, São Paulo

спаваћа собаatypical
равно149 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Este apartamento em São Paulo, localizado na nobre região da Vila Nova Conceição, oferece uma oportunidade única para aqueles que buscam um espaço ele...

Друго
Старост понуде: 2дана
Ажурирано: 2дана

Локалитети

Rua Diogo Jácome, São Paulo
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Слични огласи

Слично у иностранству