SUPA24
Остало
Остало
Остало
579 762 €
(1 933 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
300 м²
RUA BAHIA, São Paulo

спаваћа собаatypical
равно300 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Localizado no tradicional bairro de Higienópolis, em São Paulo, este imóvel destaca-se por sua excelente localização, próximo a diversas comodidades e...

Друго
Старост понуде: 5дана
Ажурирано: 5дана

Локалитети

RUA BAHIA, São Paulo
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Слични огласи

Слично у иностранству