SUPA24
Остало
Остало
Остало
563 768 €
(626 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
900 м²
Rua Ganges, São Paulo

спаваћа собаatypical
равно900 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Excelente Galpão Vila Carrão - Com Area de 900 metros quadrado sendo 300 metros mezanino totalmente de concreto - Três Vaga de Garagem para Carro- I...

Друго
Старост понуде: 4дана
Ажурирано: 4дана

Локалитети

Rua Ganges, São Paulo
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

Omega Assessoria E Administração Ltda

Слични огласи

Слично у иностранству