SUPA24
Остало
Остало
Остало
543 603 €
(3 142 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
173 м²
RUA NOVA YORK, São Paulo

спаваћа собаatypical
равно173 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Localizado em um dos endereços mais desejados de São Paulo, este apartamento na Rua Nova York, 161, é a combinação perfeita entre sofisticação, confor...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

ПогледОтворени животни просторОдвојени тоалетПриродно светлоНакон реконструкције

Друго
Старост понуде: 5дана
Ажурирано: 5дана

Локалитети

RUA NOVA YORK, São Paulo
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Слични огласи

Слично у иностранству