SUPA24
Остало
Остало
Остало
432 182 €
(2 668 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
162 м²
RUA DIONISIO DA COSTA, São Paulo

спаваћа собаatypical
равно162 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Excelente apartamento com 3 suítes, varanda gourmet, ampla sala, cozinha equipada com bela vista, área de serviço grande e ventilada.
Imóvel reformad...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Друго
Старост понуде: 2дана
Ажурирано: 2дана

Локалитети

RUA DIONISIO DA COSTA, São Paulo
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

BASE IMÓVEIS

Слични огласи

Слично у иностранству