SUPA24
Остало
Остало
Остало
341 593 €
(1 095 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
312 м²
RUA ITAPICURU, São Paulo

спаваћа собаatypical
равно312 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Cobertura de 312 m² à Venda Perdizes

Condomínio Edifício Lind
Rua Itapicuru, 422 Perdizes, São Paulo

Localizada em uma das regiões mais valorizad...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

ПогледСпратОтворени животни просторОдвојена кухињаКупатилоТуш кабинаОдвојени тоалетХодникКухињски апаратиПриродно светло

Друго
Старост понуде: 5дана
Ажурирано: 5дана

Локалитети

RUA ITAPICURU, São Paulo
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Слични огласи

Слично у иностранству