SUPA24
Остало
Остало
Остало
315 977 €
(1 859 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
170 м²
Avenida Jurucê, São Paulo

спаваћа собаatypical
равно170 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Lindenberg em Moema 170 m² Planta Versátil e Localização Privilegiada

Apresentamos um elegante apartamento com a assinatura da tradicional Construt...

Друго
Старост понуде: 2дана
Ажурирано: 2дана

Локалитети

Avenida Jurucê, São Paulo
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Слични огласи

Слично у иностранству