SUPA24
Остало
Остало
Остало
247 774 €
(1 558 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
159 м²
Praça da Sé, São Paulo

спаваћа собаatypical
равно159 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Apartamento Amplo e Bem Distribuído no Campo Belo 159m², Conforto e Excelente Localização

Este excelente apartamento reúne amplitude, conforto e uma...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Друго
Старост понуде: 2дана
Ажурирано: 2дана

Локалитети

Praça da Sé, São Paulo
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

SM Negócios Imobiliários

Слични огласи

Слично у иностранству