SUPA24
Остало
Остало
Остало
239 230 €
(2 600 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
92 м²
Rua João Gomes, São Paulo

спаваћа собаatypical
равно92 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Bem-vindo à sua nova casa em Caraguatatuba, na charmosa região de Tabatinga. Este impressionante apartamento duplex está à venda por R$ 1.400.000 e of...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Друго
Старост понуде: 3дана
Ажурирано: 3дана

Локалитети

Rua João Gomes, São Paulo
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Слични огласи

Слично у иностранству