SUPA24
Остало
Остало
Остало
205 052 €
(1 519 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
135 м²
RUA ALMANSA, São Paulo

спаваћа собаatypical
равно135 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

O Apartamento possui 135m² com 4 dormitórios sendo 2 suítes e 3 vagas no Panamby Condomínio Las Almansas, uma residência que reflete o espírito vibran...

Друго
Старост понуде: 5дана
Ажурирано: 5дана

Локалитети

RUA ALMANSA, São Paulo
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

ImoveiSelect

Слични огласи

Слично у иностранству