SUPA24
Остало
Остало
Остало
196 353 €
(1 835 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
107 м²
RUA JOSE DA SILVA RIBEIRO, São Paulo

спаваћа собаatypical
равно107 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Condomínio Antigua, Morumbi - Apartamento de 167m² com 2 suites, 3 banheiros, depósito e 2 vagas Características: - Área: 107m² - Tipo: Apartamento - ...

Друго
Старост понуде: 4дана
Ажурирано: 4дана

Локалитети

RUA JOSE DA SILVA RIBEIRO, São Paulo
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

ImoveiSelect

Слични огласи

Слично у иностранству