SUPA24
Остало
Остало
Остало
187 962 €
(1 372 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
137 м²
RUA ITATUPA, São Paulo

спаваћа собаatypical
равно137 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Imóvel aconchegante à venda com 3 quartos, sendo 2 suítes, e 3 banheiros no total. Este imóvel está bem equipado, é ideal para quem procura conforto e...

Друго
Старост понуде: 2дана
Ажурирано: 2дана

Локалитети

RUA ITATUPA, São Paulo
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

ImoveiSelect

Слични огласи

Слично у иностранству