SUPA24
Остало
Остало
Остало
186 100 €
(1 241 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
150 м²
RUA SANTA, São Paulo

спаваћа собаatypical
равно150 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Condomínio Leblon, Vila Mascote - Apartamento de 150m² com 3 suítes e 2 vagas Edifício Leblon, uma residência que reflete o espírito vibrante de São P...

Друго
Старост понуде: 4дана
Ажурирано: 4дана

Локалитети

RUA SANTA, São Paulo
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

ImoveiSelect

Слични огласи

Слично у иностранству