SUPA24
Остало
Остало
Остало
174 992 €
(1 902 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
92 м²
Rua Cantagalo, São Paulo

спаваћа собаatypical
равно92 м²
купатила2+

Apartamento dispõe de:
92m² de área útil
2 Dormitórios, sendo 1 suíte
2 Banheiros
2 Vagas de garagem

Друго
Старост понуде: 5дана
Ажурирано: 5дана

Локалитети

Rua Cantagalo, São Paulo
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

B & G Imóveis

Слични огласи

Слично у иностранству