SUPA24
Остало
Остало
Остало
168 310 €
(1 829 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
92 м²
Rua Sócrates, São Paulo

спаваћа собаatypical
равно92 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Com 92m², vista livre e panorâmica, sol da manhã, living amplo para dois ambientes e varanda, três dormitórios, sendo uma suíte, todos com armários pl...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Друго
Старост понуде: 2дана
Ажурирано: 2дана

Локалитети

Rua Sócrates, São Paulo
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Слични огласи

Слично у иностранству