SUPA24
Остало
Остало
Остало
162 175 €
(1 622 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
100 м²
Rua Lisboa, São Paulo

спаваћа собаatypical
равно100 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Localizado na Rua Lisboa, 1208, entre os charmosos bairros de Pinheiros e Vila Madalena, este apartamento de 100 metros quadrados é a combinação perfe...

Друго
Старост понуде: 1дана
Ажурирано: 1дана

Локалитети

Rua Lisboa, São Paulo
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Слични огласи

Слично у иностранству