SUPA24
Остало
Остало
Остало
153 784 €
(1 523 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
101 м²
Rua Rodes, São Paulo

спаваћа собаatypical
равно101 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Apartamento no Condomínio Residencial Barra do Sahy Lazer Completo e Vista Verde

Excelente oportunidade para quem busca conforto, lazer e qualidade ...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Друго
Старост понуде: 7дана
Ажурирано: 7дана

Локалитети

Rua Rodes, São Paulo
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

SM Negócios Imobiliários

Слични огласи

Слично у иностранству