SUPA24
Остало
Остало
Остало
146 949 €
(1 633 € / м²)
Распродаја
Атипично
1
90 м²
Rua Augusta, São Paulo

спаваћа собаatypical
равно90 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Apartamento a 15 minutos caminhando da Avenida Paulista. Iluminado, ventilado, mobiliado, recentemente reformado. De um 02 dormitórios foi transformad...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Отворени животни просторДрвени подПогледНамештенПогодно за кућне љубимцеПриродно светлоНакон реконструкције

Друго
Старост понуде: 2дана
Ажурирано: 2дана

Локалитети

Rua Augusta, São Paulo
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Слични огласи

Слично у иностранству