SUPA24
Остало
Остало
Остало
145 240 €
(1 332 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
109 м²
RUA CAMPANTE, São Paulo

спаваћа собаatypical
равно109 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Apartamento Garden de 109m² com 02 dormitórios, sendo uma suítes, com planta para 03 dormitórios, 02 banheiros, sala para dois ambientes com pé dereit...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Отворени животни просторКухињски апаратиВисоки плафони

Друго
Старост понуде: 2дана
Ажурирано: 2дана

Локалитети

RUA CAMPANTE, São Paulo
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Слични огласи

Слично у иностранству