SUPA24
Остало
Остало
Остало
133 278 €
(677 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
197 м²
RUA ITAMIRA, São Paulo

спаваћа собаatypical
равно197 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Apartamento à venda na Vila Andrade, Alto Padrão , 197 m² Varanda com Piscina 3 Vagas

Se você procura um apartamento espaçoso, elegante e exclusi...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Друго
Старост понуде: 5дана
Ажурирано: 5дана

Локалитети

RUA ITAMIRA, São Paulo
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Слични огласи

Слично у иностранству