SUPA24
Остало
Остало
Остало
128 681 €
(2 145 € / м²)
Распродаја
Атипично
1
60 м²
Rua da Consolação, São Paulo

спаваћа собаatypical
равно60 м²
купатила1

Apartamento dispõe de:
60m² de área útil
2 Dormitórios
1 Banheiro

Condomínio:
Corrimão, Rampas de acesso, Elevador, Port...

Друго
Старост понуде: 2дана
Ажурирано: 2дана

Локалитети

Rua da Consolação, São Paulo
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

B & G Imóveis

Слични огласи

Слично у иностранству