SUPA24
Остало
Остало
Остало
127 997 €
(4 000 € / м²)
Распродаја
Атипично
1
32 м²
Rua Pamplona, São Paulo

спаваћа собаatypical
равно32 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Descubra o Condomínio The Universe Flat, uma residência que reflete o espírito vibrante de São Paulo. Situado na Rua Pamplona, ele oferece uma ampla v...

Друго
Старост понуде: 2дана
Ажурирано: 2дана

Локалитети

Rua Pamplona, São Paulo
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

ImoveiSelect

Слични огласи

Слично у иностранству