SUPA24
Остало
Остало
Остало
127 997 €
(2 000 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
64 м²
RUA ARACOIABA, São Paulo

спаваћа собаatypical
равно64 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Apartamento para venda, área útil de 64 m², 2 quartos, sendo 1 suíte, sala integrada à cozinha e varanda, 2 banheiros com ventilação natural, piso em...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Друго
Старост понуде: 7дана
Ажурирано: 7дана

Локалитети

RUA ARACOIABA, São Paulo
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Слични огласи

Слично у иностранству