SUPA24
Остало
Остало
Остало
128 151 €
(2 002 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
64 м²
RUA MARATONA, São Paulo

спаваћа собаatypical
равно64 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Apartamento Vila Mascote 64m² andar alto 2 dorms 1 suite 2 Vagas 2 Banheiros

O Equilíbrio Perfeito: Conforto, Lazer de Clube e 2 Vagas de Garagem!
...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Друго
Старост понуде: 7дана
Ажурирано: 7дана

Локалитети

RUA MARATONA, São Paulo
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Слични огласи

Слично у иностранству