SUPA24
Остало
Остало
Остало
127 296 €
(1 168 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
109 м²
Rua Donatários, São Paulo

спаваћа собаatypical
равно109 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

O melhor da Mooca com uma planta flexível de 109m² que une conforto e localização!

Logo de início, o imóvel encanta por seus diferenciais: conta com ...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Друго
Старост понуде: 2дана
Ажурирано: 2дана

Локалитети

Rua Donatários, São Paulo
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Слични огласи

Слично у иностранству