SUPA24
Остало
Остало
Остало
126 288 €
(4 677 € / м²)
Распродаја
Атипично
1
27 м²
ALAMEDA DOS ARAPANES, São Paulo

спаваћа собаatypical
равно27 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Descubra o seu refúgio urbano no coração de São Paulo! Bem-vindo ao Condomínio Edifício Ibira By You - onde o luxo encontra a conveniência no bairro m...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Друго
Старост понуде: 6дана
Ажурирано: 6дана

Локалитети

ALAMEDA DOS ARAPANES, São Paulo
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Слични огласи

Слично у иностранству