SUPA24
Остало
Остало
Остало
123 024 €
(1 733 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
71 м²
RUA PEDRO VICTOR, São Paulo

спаваћа собаatypical
равно71 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Viver bem em São Paulo ganha um novo significado neste apartamento de três dormitórios, 1 suíte, onde o equilíbrio entre a modernidade e a tranquilida...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Након реконструкцијеОтворени животни просторПриродно светлоПоглед

Друго
Старост понуде: 5дана
Ажурирано: 5дана

Локалитети

RUA PEDRO VICTOR, São Paulo
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Слични огласи

Слично у иностранству