SUPA24
Остало
Остало
Остало
123 425 €
(3 428 € / м²)
Распродаја
Атипично
1
36 м²
Rua Doutor José Manoel, São Paulo

спаваћа собаatypical
равно36 м²
купатила1

Apartamento dispõe de:
36m² de área útil
1 Dormitório, sendo 1 suíte
1 Banheiro
1 Vaga de garagem

Друго
Старост понуде: 8дана
Ажурирано: 1дана

Локалитети

Rua Doutor José Manoel, São Paulo
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

B & G Imóveis

Слични огласи

Слично у иностранству