SUPA24
Остало
Остало
Остало
114 480 €
(2 160 € / м²)
Распродаја
Атипично
1
53 м²
RUA MACHADO DE ASSIS, São Paulo

спаваћа собаatypical
равно53 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Descubra este aconchegante apartamento disponível para venda com ótimo preço na querida Vila Mariana São Paulo. Construído em 2001 este imóvel residen...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

ПогледСпратОтворени животни просторОдвојена кухињаТуш кабинаКухињски апаратиБезбедностВисоки плафониНакон реконструкције

Друго
Старост понуде: 2дана
Ажурирано: 2дана

Локалитети

RUA MACHADO DE ASSIS, São Paulo
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Слични огласи

Слично у иностранству