SUPA24
Остало
Остало
Остало
111 062 €
(3 002 € / м²)
Распродаја
Атипично
1
37 м²
RUA PAULA NEY, São Paulo

спаваћа собаatypical
равно37 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Viva com estilo em um dos empreendimentos mais desejados da Vila Mariana!

Studio moderno de 37 m², com 1 vaga de garagem, no Condomínio Essence, proj...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

ПогледОтворени животни просторБезбедностВисоки плафониНакон реконструкцијеПриродно светлоМодерни стил

Друго
Старост понуде: 2дана
Ажурирано: 2дана

Локалитети

RUA PAULA NEY, São Paulo
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Слични огласи

Слично у иностранству