SUPA24
Остало
Остало
Остало
110 908 €
(4 436 € / м²)
Распродаја
Атипично
1
25 м²
RUA ITACOLOMI, São Paulo

спаваћа собаatypical
равно25 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Este apartamento compacto, porém cheio de charme, está à procura de novos moradores. Com 1 quarto aconchegante, 1 banheiro moderno e uma área de 25m²,...

Друго
Старост понуде: 2дана
Ажурирано: 2дана

Локалитети

RUA ITACOLOMI, São Paulo
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

ImoveiSelect

Слични огласи

Слично у иностранству