SUPA24
Остало
Остало
Остало
110 908 €
(1 584 € / м²)
Распродаја
Атипично
1
70 м²
Avenida Santo Amaro, São Paulo

спаваћа собаatypical
равно70 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Monumental Vila Nova. Apartamento a venda 70m² 2 Dormitórios, 1 banheiro, 1 vaga Monumental Vila Nova Condomínio de apartamentos construído em 1981 (h...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Друго
Старост понуде: 3дана
Ажурирано: 3дана

Локалитети

Avenida Santo Amaro, São Paulo
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

ImoveiSelect

Слични огласи

Слично у иностранству