SUPA24
Остало
Остало
Остало
102 363 €
(1 528 € / м²)
Распродаја
Атипично
1
67 м²
RUA MARACA, São Paulo

спаваћа собаatypical
равно67 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Imóvel, bem localizado, prédio tranquilo.
Apartamento com 67 m2, sala 2 ambientes com estante em alvenaria para seus livros, 2 quartos com armários e...

Друго
Старост понуде: 2дана
Ажурирано: 2дана

Локалитети

RUA MARACA, São Paulo
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Слични огласи

Слично у иностранству