SUPA24
Остало
Остало
Остало
97 237 €
(3 889 € / м²)
Распродаја
Атипично
1
25 м²
RUA QUATA, São Paulo

спаваћа собаatypical
равно25 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Studio VN Quatá: Porteira Fechada, Vaga e Depósito Em frente ao Insper
Entre e More ou Comece a Rentabilizar
Esta unidade de 25m² é entregue no siste...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Друго
Старост понуде: 2дана
Ажурирано: 2дана

Локалитети

RUA QUATA, São Paulo
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Слични огласи

Слично у иностранству