SUPA24
Остало
Остало
Остало
83 565 €
(1 229 € / м²)
Распродаја
Атипично
1
68 м²
RUA SIMONE MARTINI, São Paulo

спаваћа собаatypical
равно68 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Excelente Apartamento a Venda no Jardim Santa Maria- Com Três Dormitórios- Sala com dois Ambientes com varada com Boa Vista livre-Cozinha Boa Com Armá...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

ПогледОтворени животни просторТуш кабинаКухињски апаратиДрвени подТротоарВисоки плафониНакон реконструкцијеПриродно светлоМодерни стилНамештен

Друго
Старост понуде: 2дана
Ажурирано: 2дана

Локалитети

RUA SIMONE MARTINI, São Paulo
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

Omega Assessoria E Administração Ltda

Слични огласи

Слично у иностранству