SUPA24
Остало
Остало
Остало
76 730 €
(1 744 € / м²)
Распродаја
Атипично
1
44 м²
Rua Frei Caneca, São Paulo

спаваћа собаatypical
равно44 м²
купатила1
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Excelente Apartamento na Rua Frei Caneca Excelente Localização de São Paulo com Varias Opção de Comércios- Casa Noturnas - Faculdades Shopping Freio C...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Друго
Старост понуде: 2дана
Ажурирано: 2дана

Локалитети

Rua Frei Caneca, São Paulo
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

Omega Assessoria E Administração Ltda

Слични огласи

Слично у иностранству