SUPA24
Остало
Остало
Остало
73 312 €
(516 € / м²)
Распродаја
Атипично
2+
142 м²
Rua Basílio Alves Morango, São Paulo

спаваћа собаatypical
равно142 м²
купатила2+
лифтНе
паркингНе
државаДруго
подрумНе
терасаНе

Опис

Venha conhecer essa casa à venda, situada no coração do Jardim Brasil, na Zona Norte de São Paulo. Com um preço ótimo, esta residência de 142 metros q...

Параметри

Генерисано од стране вештачке интелигенције

Друго
Старост понуде: 3дана
Ажурирано: 3дана

Локалитети

Rua Basílio Alves Morango, São Paulo
Локација је приближна, не знамо тачну адресу.

Грађански садржаји

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2

Слични огласи

Слично у иностранству